Květen 2015

Dětské kino

sobota, 23. 5. 2015
od 15:30


Promítaný film: Tři bratři (hrají Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula)

Nově zavádíme do našeho programu i promítání filmů pro celou rodinu, ve kterém budeme pokračovat dle Vašeho zájmu. Drobné občerstvení lze koupit na místě.

Vstupné: 40,- dospělí/ 20,- dítě

Novinky z centra: 

Give & Gain Day 2015
pátek, 15.5.2015

V pátek 15.5. jsme v našem centru přivítali v rámci Give & Gain Day 2015 tři dobrovolníky z pražské pobočky Commerzbank - Pavla Janouška, Petra Kubu a Jana Macha. Požádali jsme je o novou výmalbu místnosti, ve které se nachází pobočka Městské knihovny Mělník a kterou využíváme mj. pro kurzy angličtiny pro děti (o tom, jak úkol splnili, se můžete sami přesvědčit níže ve fotogalerii). Díky dobrovolnickému dni jsme ušetřili nejen spoustu času a peněz, které by byly k malování potřeba, ale zároveň jsme se ujistili v tom, že hodní a pracovití lidé ochotni pomoci stále existují. Velice příjemnou součástí celého dne byl společný oběd, kde kromě nás a dobrovolníků byly také naše nejmenší děti. I s těmi si dobrovolníci velmi rozuměli, což nás jen utvrdilo v tom, že k nám přišli moc milí lidé. Ještě jednou všem moc děkujeme!Babi, dědo přijďte…

úterý, 5. 5. 2015
od 14:00


tentokrát Městská policie Mělník pro náš senior klub připravila přednášku na velmi důležité téma, a to „Podomní prodej a zásady bezpečného chování pro seniory“.

Už nikdy se nenechejte napálit podomními prodejci a ochraňte své zdraví i majetek!Městská policie přednášela na Chloumku seniorům 
V úterý 5.5. se uskutečnilo další setkání seniorů v Rodinném centru Chloumek, tentokrát s podtitulem "Babi, dědo, přijďte... tentokrát na přednášku Městské policie Mělník." Zástupci MP Mělník, Radka Havelková a Stanislav Hrabánek, spolu s Mgr. Janou Hostákovou z Centra seniorů Mělník upozornili na chyby, kterých se senioři v běžném životě nejčastěji dopouštějí, od nošení velkého obnosu peněz na nákupy, přes podepisování nejrůznějších klamavých dokumentů, až po odemykání cizím lidem. Zároveň měli pro seniory velké množství rad a tipů, jak mohou alespoň částečně nebezpečným situacím předcházet. S velkým zájmem si senioři také poslechli o nové službě Centra seniorů Mělník, kterou je senior automobil Sendolino. Celá beseda byla velice přínosná, čímž chceme Městské policii Mělník za její zorganizování ještě jednou poděkovat. Další setkání Senior klubu se koná 2.června od 14h a za seniory se tentokrát do RC Chloumek podívají se svým vystoupením děti z místní mateřské školy Zvoneček!

Fotogalerie z konané akce:
http://rcchloumek.rajce.idnes.cz/Senior_klub-prednaska_Mestske_policie_Melnik_5.5.2015


Den krásy

neděle, 3. 5. 2015
od 15:00


Jste unavené a chcete se nechat hýčkat a odpočinout si? Svěřte se zdarma do péče profesionálních poradkyň a vizážistek značky Mary Kay a nechte se opečovávat. Krásně Vás nalíčí, ošetří ruce a jistě i poradí vhodnou péči. Navíc svou účastí podpoříte charitativní projekt Mary Kay pro Fond ohrožených dětí.