Moderní tanec PRO DĚTI II.
termín kurzu: čtvrtek 15h - 16h

Taneční kurz vhodný pro školáky 7 - 12 let. Obohacený o základy akrobacie, základy současného tance, street dance, kontaktní improvizaci a tvorbu - choreografii. Tančíme na španělské rytmy, melodie z muzikálů, známých filmů aj. Kurz je vhodný pro holky i pro kluky. 

Moderní tanec pro DOSPĚLÉ
termín kurzu: středa 19:30 h - 20:30 h
začátečníci a mírně pokročilí

Taneční kurz pro dospělé od 17ti bez rozdílu věku a předchozích zkušeností. Obohacený o moderní taneční styly, současný tanec (floor work), kontaktní improvizaci, základy partneringu a jednoduché taneční vazby. Lekce Dany Pala jsou jedinečné v tom, že kombinují to nejzajímavější z moderních tanečních technik a zároveň dávají tělu kvalitní základ techniky pro jiné taneční styly. Trénink začíná rozcvičením a rozvíjí se přes jednoduché taneční fráze po zajímavou choreografii.


zápis: 8.10. 2018 od 17h v RC Chloumek
začátek kurzu: 11.10. 2018, zrcadlový sál RC ChloumekTrojická 2803, Mělník 27601 
kurzovné: 1500,-Kč děti (1800,- dospělí) za pololetí se platí předem na 4 měsíce ( říjen - leden) 
kontakt, informace: danapalacreativity@gmail.com774 067 016, online předregistrace na webu https://www.danapalacreativity.com/registrace nebo na uvedeném emailu.
Kapacita kurzů omezena !!

Kurz vede choreografka a profesionální tanečnice Dana Pala, která vystudovala magisterský program na HAMU v Praze, pražskou Taneční konzervatoř a Institut del Teatro v Barceloně. Choreografickou praxi získala v Teatro Sans ve Španělsku 
v Palmě na Mallorce a v Národním divadle v Praze, kde spolupracuje jako autorka choreografie Opery. Taneční dílny pro děti 
i dospělé vede v Čechách a ve Španělsku přes 10 let a věnuje se vlastní autorské tvorbě. V současné době pracuje na uceleném pohybovém systému rozvíjející kreativitu.