🌺 (ROZ)KVĚTEN V CHLOUMECKÉM RC 🌸

Publikoval(a) Ict dne

Kytičky voní, matičky holčičky strojí, chlapečci míří – do eRCé jedou. Máj už ven všechny láká. Aby ne – vždyť jsme kraj, kde hojně tvořil i básník Mácha.

Ale teď už k věci: program v květnu bude pestrý, nejen pro tři sestry!

#KrkavciMatka #ChloumeckeSlavnosti #Seniorklub #Mirakulum #Zelcin

 

pátek, 3. 5. 2019 od 9:30 do 11:30

Vícegenerační tvoření

Oblíbené tvoření všech generací organizované spolu s Centrem seniorů Mělník. Vstupné dobrovolné.

 

úterý, 14. 5. 2019 od 13:00

Senior klub Chloumek: „Babi, dědo, pojeďte s námi na výlet do Zelčína“

Senioři se tentokrát vydají žlutým výletním vláčkem do zelčínského zooparku. Nutné přihlášení předem na rcchloumek@gmail.com nebo tel. 608470597.

 

sobota, 18. 5. 2019 od 14:00

Chloumecké májové slavnosti

Spolu se Sborem dobrovolných hasičů Chloumek vás srdečně zveme na druhý ročník akce, kde si na své přijdou děti, dospělí i senioři. Loňský ročník se líbil nejen nám, ale i široké veřejnosti, tak bychom na něj rádi navázali. Kromě hudebního vystoupení pro děti Ve vodě v pohodě v podání Petra Nedvěda, tvořivých dílniček, dětské pěny, soutěží pro celou rodinu a písniček na přání se především dospělí mohou těšit na koncert skupiny Netřesk! Vstupné dobrovolné.

 

pátek, 24. 5. 2019 od 9:00 do 16:00

Rodinný výlet do Mirakula

Ku příležitosti Dne rodin vyrazíme společně na celodenní výlet do zábavního parku Mirakulum u Milovic. Zvýhodněné vstupné si hradí účastníci sami, cena autobusu tam a zpět: 100,-/ dospělá osoba, 50,-/dítě. Počet míst je omezen, více informací a přihlášky na rcchloumek@gmail.com.

 

středa, 29. 5. 2019

Přednáška: Jak se vyrovnat se smrtí

Třeba si říkáte, že smrt se vás netýká. Nesetkali jste se s ní nablízko. Nepřemýšlíte o ní. Vaše vlastní smrt je, zdá se, v nedohlednu. Nebo z ní máte strach… Veronika Hurdová – Krkavčí matka (otevřená a svobodomyslná žena, která sama vychovává své tři děti, její manžel bohužel zemřel, když Veronika čekala třetí miminko), by vás chtěla přesvědčit, že smrt je víc živá a různobarevná, než jste si kdy mysleli. Budeme mluvit o posledním rozloučení, truchlení, životě pozůstalých a jak s nimi jednat a pomáhat, jak mluvit o smrti s dětmi, co smrt v člověku probouzí, proč má smysl ji obejmout a přijmout, o čemkoli, co vás bude zajímat…

Nutná rezervace na prednasky.rcchloumek@gmail.com. Cena 100 Kč.

Kategorie: Akce

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *