Desatero centra

1. Přezůvky Do vnitřních prostor RC vstupujte v přezůvkách, bez bot nebo s návleky, které najdete u vstupu do herny. Budete-li navštěvovat RC pravidelně, můžete si přezůvky nechávat u nás v botníku.

2. Zapsání a platba V herně se zapište do prezenční listiny a do kasičky vhoďte odpovídající částku. Volná herna: 100 Kč/rodinu. Další dle cen uvedených u jednotlivých kurzů.

3. Kuchyňka Jídlo a nápoje si můžete připravit v naší kuchyňce. Teplé nápoje jako kávu či čokoládu si můžete zakoupit v automatu (POZOR! Nepodává kelímky). Prosíme, dohlédněte na to, aby děti svačily u stolů k tomu určených a nebraly si jídlo ani pití do prostoru vyhrazeného pro hraní.

4. Toalety WC s umyvadlem je v zadní části budovy. Přebalovací pult i nočníky jsou k dispozici v herně. Ty si prosím berte na WC a čisté je, prosím, vracejte zpět na místo. Udržujte na toaletách pořádek a dojdou-li hygienické prostředky (papír, mýdlo,…), informujte nás o tom a my vše doplníme.

5. Bacily nechejte doma Jste-li Vy nebo Vaše dítě nachlazené nebo máte-li podezření na počínající onemocnění, návštěvu RC odložte, prosím, na dobu až budete zcela zdrávi. Děkujeme.

6. Dbejte na bezpečnost Za bezpečnost dětí v RC i na venkovním hřišti ručí sami rodiče, prarodiče či jiná zmocněná osoba.

7. Uklízejte po sobě a svých dětech Před odchodem z herny ukliďte se svým dítětem hračky, se kterými si hrálo. Totéž platí o kuchyňce – použité nádobí umyjte a ukliďte zpátky na místo.

8. První pomoc Lékárnička první pomoci je k dispozici k oranžové krabičce zavěšené na zdi, vedle vchodu do herny. Hasicí přístroj je umístěn v šatně naproti vstupním dveřím.

9. Kontaktujte nás Nastane-li situace, kdy budete potřebovat přítomnost vedení RC (úraz, krádež, požár,…) a v danou chvíli v budově RC ani na hřišti nikdo z vedení nebude, volejte na tel.: 608 470 597.

10. Váš názor nás zajímá Rádi uvítáme Vaše připomínky na zlepšení chodu RC nebo případné nápady na rozšíření programu. Též uvítáme aktivní rodiče, kteří by se rádi na chodu centra podíleli.

Moc děkujeme, že naše desatero respektujete ♥