KTERAK CHLOUMECKÝ LES V NEDĚLI OŽIL POHÁDKOU

Publikoval(a) RC Chloumek dne

Jelikož jsme i my po vyhlášení nouzového stavu své dveře uzavřeli a pozvolna se rozjíždíme, byla pro nás po vynucených prázdninách taková akce výzva 👌.
 
A co že se to na Chloumečku dělo? Na cestu pohádkovým lesem děti poslala Karkulčina maminka, protože babička slavila svátek. Hned v úvodu si vyrobily děti košíček, který cestou plnili. Nechybělo ani setkání s vlkem 🐕. I u nás ale pohádka dobře dopadla, myslivec rozpáral vlkovi břicho, děti jej zašili a v cíli na ně čekala Karkulka s odměnou a poukázkou do stánku ☕️ Kafe Mělník na sladkou 🍩„Vdoblihu“ .
 
Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným, kteří se včas registrovali. Pro nás byla zkušenost s hlášením předem také nová, ale očividně se osvědčila. Na trase se netvořily zdlouhavé fronty a děti tak nemusely strávit spoustu času čekáním. Zároveň děkujeme i těm, na které se nedostalo a brali to sportovně. Méně už děkujeme těm, od kterých si naše kolgyňka Zuzka si musela občas vyslechnout pěkně 🤬 peprnné komentáře.
Rádi bychom vyšli vstříc všem 🤔, ale už takto nám zabrala organizace na místě o hodinu více času než běžně, a jelikož vše organizujeme jako dobrovolníci ve svém volném čase, celý den tomu věnovat bohužel nemůžeme.
 
Na podzim bude snad situace lepší a našem tradičním 🥳 Hurá do škol(k)y budeme moct přivítat dětí zas víc . Podrobnosti se dozvíte včas. Těšíme se na vás!
 
📸 Celý fotoreport z akce: https://rcchloumek.rajce.idnes.cz/Pohadkovy_les_Cervena_Karkulka_-_21.6.2020
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *