Podpořte své centrum

Jelikož je Rodinné centrum Chloumek existenčně závislé na dotaci města a sponzorských darech, chtěli bychom ještě jednou poděkovat Všem, kdo nám finančně, ale i fyzicky pomáhají a drží tak centrum stále v chodu. Ptáte se i Vy, jakým způsobem nám můžete pomoci?

Finanční podpora
Pokud byste se rozhodli nás také podpořit, své případné příspěvky můžete zasílat bankovním převodem. Č.ú.: 51-2522350277/0100 KB Mělník.
Materiální podpora
Pokud byste nás radši podpořili materiálně, vždy se nám hodí vše, co se týká drogerie (toalet. papíry, papír. utěrky, mýdla,…apod.) nebo kancelářských potřeb (papír do tiskárny, tonery pro tiskárnu Canon MP250, propisky, tužky,… apod.).
Osobní podpora
Vzhledem k tomu, že jsme všechny maminky na mateřské a čas, který věnujeme centru, vždy ukrádáme z času, který bychom jinak trávili s vlastní rodinou, velice nám pomůže jakákoliv osobní dobrovolná pomoc. Příkladem je např. pomoc při zajištění akcí, které pořádáme nebo roznos letáků s programem – i kdyby to mělo znamenat donést jen 1 leták na 1 místo, je to pro nás veliká pomoc 🙂
Mediální podpora
Máte možnost kdekoliv umístit náš leták s programem nebo pozvánku na konkrétní akci, ať je to obchod u Vás ve vsi, nástěnka, Vaše provozovna,… apod.? Moc nám pomůže, když naše prospekty zveřejníte. Pokud byste nás takto rádi podpořili, prosím kontaktujte nás na mailu rcchloumek@gmail.com nebo telefonicky na tel.: 608 470 597.
Vážíme si každé pomoci a předem Vám za ní moc děkujeme!
Pokud Vás napadne jakýkoliv jiný způsob pomoci nebo potřebujete doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat.