Dětské oslavy

Plánujete oslavu a nevíte kde ji uskutečnit? Chcete si připravit občerstvení a program podle sebe a potřebujete jen vhodný prostor?

Nabízíme vám o soboty a neděle naši hernu v Rodinném centru Chloumek. Čas lze domluvit individuálně, nejčastěji však mezi 14 a 18 hodinou.

Co potřebujete vědět, než řeknete ano:

Cena pronájmu na 3 hodiny činí 1200,- (čas včetně příprav a úklidu), každá další započatá půlhodina pak 150 Kč. Částka je splatná při vstupu do RC, rezervační poplatek nevybíráme.

Cena zahrnuje: pronájem prostor herny, kuchyňského koutu a sociálního zařízení, včetně jeho vybavení, energie, vodu, vytápění v topném období a detailní úklid* (výzdobu na místě po skončení akce nenechávejte, a to ani balónky). 

Žádný animační program nenabízíme, poskytujeme pouze prostory.

Vybavení herny:

5 stolů, židle – v herně 14 a dalších 20 skládacích je umístěno v chodbě (směrem k WC za žlutým závěsem),

2 větší a 1 menší dětský stůl s 12 nízkými židličkami (dalších 6 je v chodbě) a dětské jídelní židličky pro nejmenší.

Dále pak hračky pro batolata i větší děti (autíčka, panenky, knížky, kuchyňky, odrážedla, kočárky, molitanové prvky, koutek s kuličkami…)

Vybavení kuchyňského koutu:

menší lednice, mikrovlnná i horkovzdušná trouba, rychlovarná konvice, nádobí – příbory, hrnky, skleničky, talíře, mísy, tácy… včetně utěrek a jaru.

V kuchyňce je funkční automat na kávu, kde si za 10 Kč můžete dopřát od černé kávy, přes kapučíno po horkou čokoládu.

Samozřejmostí jsou 2 toalety (včetně toaletních papírů a papírových utěrek na osušení rukou). 

Dětské hřiště před RC je veřejný prostor a jeho soukromé využití není součástí nájmu.

V čas začátku vám přijdeme odemknout, případně zajistíme, aby bylo odemčeno. Bude zatopeno. V herně se topí krbovými kamny, dřeva bude připraven dostatek, nezapomeňte si prosím přiložit. Na WC jsou elektrické přímotopy.

Pro parkování slouží nedaleké parkoviště, před budovou RC je parkování zakázáno, na cestě vpřed vchodem lze zastavit pouze na nezbytně nutnou dobu k vyložení a naložení věcí.

V celém prostoru RC platí zákaz kouření.

Jídlo a pití se konzumuje u stolů k tomu určených a není žádoucí jej nosit do prostoru vyhrazeného pro hraní.

Po skončení akce je třeba vrátit prostor do stavu, v jakém byl převzat. Toto platí i pro vybavení dětské herny, kde se veškeré hračky a herní prvky vrátí na původní místo (viz foto dětského koutku v prostorách herny). 

*Úklid pronajatých prostor a zařízení provedou účastníci v následujícím rozsahu: úklid stolů, navrácení veškerého použitého vybavení kuchyňky na určené místo, smetení podlah od nečistot (papíry, střepy, apod.), hrubý úklid kuchyně, WC a odnos smetí a odpadků do určených nádob. TŘIĎTE PROSÍM ODPAD.

Jakékoliv škody na zařízení a vybavení prostor RC je nutno nahlásit kontaktní osobě, se kterou se dohodnete na jejich vypořádání.

V prostorách RC budou dodržována platná vládní nařízení týkající se pandemie COVID 19 a účastníci nesou zodpovědnost za jejich dodržování.

Nad pianinem visí čistička vzduchu, kterou se snažíme mít v průběhu programů zapnutou. Pokud ji využijete i vy, budeme rádi. Apelujeme a prosíme o zapínání a vypínání z boku, nikoliv vytahováním ze zásuvky. K úklidu  používáme  dezinfekčních prostředků a během noci probíhá dezinfekce prostor ozonovým generátorem.

RC Chloumek nezodpovídá za škodu na zdraví či majetku, ke které došlo v prostorách RC.

Pokud o oslavy v našem RC máte zájem, nezbývá, než zavolat na telefonní číslo 608 470 597 a poptat volné termíny.

Pravidla a podmínky  pro oslavy naleznete zde.

Přednáškový prostor 

Hledáte prostor pro realizaci své přednášky nebo byste rádi pořádali nějaký zajímavýprogram
pro rodiny? Prostor nabízíme k pronájmu také pro:

  • kurzy, workshopy, přednášky
  • cvičení pro děti i dospělé
  • veřejná čtení, promítání a jiné produkce

Cena: dohodou)

Podrobnější informace a rezervace termínů na tel: 608 470 597 ve všedních dnech mezi 9 a 18 hod. Nebo nám Váš návrh  můžete zaslat mailem na rcchloumek@gmail.com.