VÝZVA: ŠIJEME ROUŠKY PRO MĚLNÍK

Publikoval(a) RC Chloumek dne

Protože: Moje rouška chrání Tebe, Tvoje chrání mě!

Máte teď víc času než obvykle? Honí vás černé myšlenky? Nebo prostě jen chcete pomoct? Pomozte nám s výrobou a materiálem na roušky.

Pokud máte stroj, můžete si roušky naststříhat a ušít (stačí jen 100% bavlněné plátno). V našem městě, stejně jako ve většině států, je kritický nedostatek roušek, ať už zdravotníkům, prodavačům, řidičům, seniorům, či dalším. Až bude vaše okolí zásobeno, můžete přebytky dát k dispozici právě jim, buď napřímo, nebo prostřednictvím Městská policie Mělník, která tuto iniciativu bude koordinovat.

❗️❗️Pokud šít neumíte, můžete nám POMOCI PŘEDPŘIPRAVIT ŠŇŮŘY NA VÁZÁNÍ (střih, předžěhlení) a my pak roušky sešijeme. Pomoci můžete i pokud máte k dispozici bavlněné tkalony, které lze na vázání použít.❗️❗️

Pokud byste se rádi zapojili, prosím kontaktujte nás přes FB a domluvíme se na nekontaktním předání a případně vám vysvětlíme podrobněji, jak na to.

Návody: https://www.caramilla.cz/site-rousky-ustenky/

#rouskypromelnik #pomahejme #matosmysl #nosterousky #coronavirus #spolecnetozvladnemehttps://www.caramilla.cz/site-rousky-ustenky/

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *