Pronájem dětské oslavy

Publikoval(a) RC Chloumek dne

Plánujete oslavu a nevíte kde ji uskutečnit? Chcete si připravit občerstvení a program podle sebe a potřebujete jen vhodný prostor?

Nabízíme vám na pátky, soboty a neděle naši hernu v Rodinném centru Chloumek.
Termín oslavy si vyberte v rezervačním systému ZDE. Při jeho potvrzení je splatná záloha 500,- (vratná při zrušení min. 14 dnů před akcí).

Co potřebujete vědět, než řeknete ano:

Cena pronájmu na 3 hodiny činí 1200,- (čas včetně příprav a úklidu), každá další započatá hodina pak 300 Kč. Časy oslav: pátek 16-19, víkendy 9-13, 14-19. Minimální doba pronájmu jsou 3 hodiny. Zájem o prodloužení vepište do poznámky při rezervaci. (Od ledna 2024 jsou odpolední oslavy nastaveny v minimální délce 4 hodiny). Zájem o prodloužení vepište do poznámky při rezervaci.

Cena zahrnuje: pronájem prostor herny, kuchyňského koutu a sociálního zařízení, včetně jeho vybavení, energie, vodu, vytápění v topném období a detailní úklid* (výzdobu na místě po skončení akce nenechávejte, a to ani balónky). 

Žádný animační program nenabízíme, poskytujeme pouze vnitřní prostory.
Dětské hřiště před RC je veřejný prostor a jeho soukromé využití není součástí nájmu

Vybavení herny:

5 stolů, židle – v herně 14 a dalších 20 skládacích je umístěno v chodbě (směrem k WC za žlutým závěsem), 2 větší a 1 menší dětský stůl s 12 nízkými židličkami (dalších 6 je v chodbě) a dětské jídelní židličky pro nejmenší. Dále pak hračky pro batolata i větší děti (autíčka, panenky, knížky, kuchyňky, odrážedla, kočárky, molitanové prvky, koutek s kuličkami…)

Vybavení kuchyňského koutu:

menší lednice, mikrovlnná i horkovzdušná trouba, rychlovarná konvice, nádobí – příbory, hrnky, skleničky, talíře, mísy, tácy… včetně utěrek a jaru.

V kuchyňce je funkční automat na kávu, kde si za 15 Kč můžete dopřát od černé kávy, přes kapučíno po horkou čokoládu.

Samozřejmostí jsou 2 toalety (včetně toaletních papírů a papírových utěrek na osušení rukou).

Dřív, než zvednete telefon s kupou zvídavých dotazů, připravili jsme vám souhrn toho, jak to u nás chodí. Pokud ani tam nenajdete odpověď, kontaktujte nás na tel. 608 470 597 (kontakt není určen pro rezervaci termínu.                             

Pokud o oslavy v našem RC máte zájem, nezbývá, než si ji jednoduše zarezervovat zde.

Pravidla a podmínky  pro oslavy naleznete zde.

Event Timeslots (5)

Pátek
-
Ict Ict

Sobota
-
Ict Ict

Sobota
-
Ict Ict

Neděle
-
Ict Ict

Neděle
-
Ict Ict

Kategorie: