REZERVAČNÍ SYSTÉMY

RESERVIO A WEBOOKER

Snažíme se vám způsob objednávání co nejvíce zjednodušit. Všechny naše kurzy, jednorázové vstupy i permanentky, je nyní NEZBYTNÉ REZERVOVAT / zakoupit online (výjimku tvoří lekce seniorské).

Bohužel žádný systém není dokonalý a nenabízí vše pohromadě. Máme proto aktuálně 3 rezervační stránky: na kurzy, na akce, na oslavy.

  • WEBOOKER.EU – kurzy, permanentky, vstupy na lekce
    Své místo na kurzech nebo přednáškách si můžete registrovat v našem novém REZERVAČNÍM SYSTÉMUZde si rezervujte místo na kurzech: přihlášení na kurzy
  • Na jednotlivé lekce (jednorázový vstup i s permanentkou) se přihlašujete přímo přes rozvrh.
  • Pokud si nebudete vědět rady, jsme tu pro vás kdykoliv s radou či pomocí (např. zaregistrovat na lekce vás můžeme i my).

  • Kurzy, které nenajdete v rezervačním systému, spadají pod externí lektory a je nutné kontaktovat lektory napřímo. Kontakt na ně najdete zde.

  • RESERVIO – oslavy / akce / přednášky

1. rcchloumek-akce.reservio.com
Na přednášky a jiné akce si rezervujte místo zde: přihlášení na přednášky a jiné akce
Pro kompletní přehled o akcích klikněte na Rezervovat termín / Zobrazit rozvrh událostí (najdete zde akce na následujících 90 dnů).
TIP! U každé akce jsou uvedeny důležité podrobnosti – zobrazíte je tak, že kliknete na „i“ (v rozvrhu) nebo na > / Detail. Pokud kliknete jen na „Vytvořit rezervaci“, podrobnosti se vám nezobrazí.

2.  rcchloumek-oslavy.reservio.com 
Přes tento profil můžete rezervovat termíny oslav.
Podrobnosti k oslavám naleznete na webu v sekci Pronájem prostor.