Pohádkový les – Cesta za dvanácti měsíčky

Publikoval(a) RC Chloumek dne

S koncem školního roku nemohl chybět náš tradiční Pohádkový les🌲🌳🌲, tentokrát na téma Dvanácti měsíčků 🌙

Na okruhu lesem🌲🌳🌲 děti plnili 11 tématických úkolů k jednotlivým měsícům, u dvanáctého prosince si pak vyzvedli zasloužené odměny 🎄🍧🎁.

 

Kdo chtěl, mohl se díky panu Beckovi svézt na kolotoči 🎠, nebo díky panu Martinu Bobrovi Novému na koních 🐴🐴, koupit si občerstvení ☕️🥤🥪nebo zajímavou literaturu 📙📚📖 od paní Markéty ze Želvího doupěte (knihkupectví, antikvariátu a kavárny v Mělníku), případně si nechat namalovat na obliček věci možné i nemožné od paní Lucie Böhmové a Petry Hubinkové 🎨. Nechyběla cukrová vata a další pouťové laskominky 🍭 od Šlehoferových a hlavním programem na závěr byla Balónková Evička, která vám vytvoří z balónků, co jen vás napadne 🎈🎈. Fotodokumentaci 📸 máme tentokrát od profíka pana Jiřího Šupeje.

 

 

Speciálně děkujeme za sponzorské dary ve formě výtečné zmrzliny 🍧, která přišla v tom teple opravdu vhod, společnosti Šepra Ladislav Prajz, společnosti Erwin Junker Grinding Technology A.s. za bezplatné zapůjčení skákacího h

radu 🏰 a Pohřební službě Benda s.r.o., že nám umožnili využít připojení elektřiny 🔈🎶🔌, a proto mohlo být zázemí v parku u hřbitova.

Největší dík pak patří všem, kteří se na přípravě a organizaci akce podíleli a i vám, že jste dorazili a parádně jsme si to užili 👍👏.

Pokud si chcete prohlédnout všechny fotky, najdete je zde: https://rcchloumek.rajce.idnes.cz/Pohadkovy_les_Cesta_za_12….

Přejeme vám krásné léto 🏖⛺️🚴‍♂️🍹🍉☀️!

Kategorie: Akce

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *