INFORMACE K LEKCÍM JÓGY

Publikoval(a) Ict dne

Letos se toho u nás spousta mění. Změn se ale nebojte, společně je zvládneme.

ZMĚNA VSTUPŮ
Nově jsou všechny naše lekce organizovány jako kurzy (pololetní či permanentkové). Pro lekce jógy to znamená, že si pořídíte permanentku a následně navštěvujete jednotlivé vámi zvolené lekce.

Cena permanentky: 1 000Kč
Počet lekcí: 10
Doba platnosti: 4 měsíce (počítá se od první lekce po nákupu, při odpadnutí lekce se platnost úměrně prodlužuje)
Cena jednorázového vstupu: 150,-
Kdy začínáme: od 7. 11. 2023
Kapacita lekce: 15 osob

REZERVAČNÍ SYSTÉM
Další změnou je přechod do online světa rezervací. Ale nebojte se, pokud si s ním moc nerozumíte, máme pro vás i starou dobrou „osobní cestu“ 🙂 Plně totiž respektujeme odlišné potřeby offline generace. Proto budete mít k dispozici také klasickou papírovou permanentku.

Pro ty, kteří mají k internetu přístup:
1A. Permanentku si pořídíte na této adrese:
https://rcchloumek.webooker.eu/Courses/Register/9105?returnUrl=Courses&tabName=detail
1B. Jednorázový vstup si objednáte přes rozvrh
https://rcchloumek.webooker.eu/Schedule?semesterID=603

2. Protože systém nám slouží také jako databáze a elektronická docházka, bude po vás požadovat nejprve registraci (email, telefon, vaše jméno – víc není potřeba).
Pokud máte v tento moment chuť nečíst dál, zavolejte nám, nebo se dohodněte s lektorkou. Registraci a přihlášení na kurz provedeme za vás. Případně máme hezky zpracovaný obrázkový manuál „krok za krokem“.

3. Následně vám bude vygenerována faktura, kterou můžete zaplatit z účtu převodem, nebo hotově lektorce.

4. Nákupem permanentky jste získali tzv. “PŘEDNÁHRADY” – tyto elektronicky uplatníte v rámci přihlašování v rozvrhu: https://rcchloumek.webooker.eu/Schedule?semesterID=603. Pokud se na práci s tímto systémem necítíte, můžete se hlásit i nadále lektorce, nicméně budeme rádi, pokud se o to alespoň pokusíte.

5. Z lekcí, které neplánujete navštívit a již jste se v rozvrhu přihlásili, se, prosím, omluvte (min. 24 hod před lekcí).

PERMANENTKY ZAKOUPENÉ DŘÍVE
Starší permanentky pozbývají platnosti, ale nabízíme vám možnost za ty zakoupené v loňském školním roce poměrové vrácení peněz. Vše potřebné připravím a lektoka vám po zahájení kurzů v RC (od 7.11.) bude moct peníze vrátit. Pokud byste na to spěchali, ozvěte se prosím přímo mně a domluvíme se na vrácení před tímto termínem.

Stavební práce jsou již v závěru, právě probíhá v rodinném centru výmalba a my se už těšíme, že od listopadu se budeme moct potkávat opět tam, v čistším a příjemnějším prostředí. Děkujeme, že jste s námi!

Za Rodinné centrum Chloumek
Jitka Koutenská (tel: 773134741)

Kategorie: Novinky

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *