POKEC U KAFÍČKA: NÁVRAT DO PRÁCE PO MATEŘSKÉ NEBO RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ

Publikoval(a) Ict dne

středa 31.1. 2024 od 9:00 do 11:30

Od ledna zapojujeme do programu  tzv. svépomocné skupiny. Nevíte, o co se jedná, nebo vám název evokuje setkání anonymních alkoholiků?  :clinking_glasses: Nebojte se! :grinning: V programu je najdete 1-2x měsíčně jako :coffee:️ „Pokec u kafíčka“.

Jde o setkání se sdílením zkušeností a s praktickým nácvikem potřebných dovedností :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:. Nehledejte za nimi nic jiného, než možnost potkat se s lidmi, kteří řeší podobné téma, jako vy – ať už jde o práci, sourozence, výživu, rozchod/rozvod, nebo třeba montessori.
:woman-girl-boy: A děti ? Ty vezměte samozřejmě vezměte s sebou – dohlídneme na ně v herničce. První :coffee:️ Pokec u kafíčka plánujeme hned v lednu. Bude volně na vzdělávací seminář „Do zaměstnání po mateřské/rodičovské dovolené“. 

Ve skupině budete mít možnost připravit si životopis tak, aby oslovil potenciálního zaměstnavatele, či nacvičit si pracovní pohovor. Svépomocná skupina bude vedena poradkyní pro zaměstnání z Úřadu práce Mělník. 

Další svépomocné skupiny budou povětšinou také tematicky navazovat na vzdělávací semináře proběhlé v témže měsíci. Účast na svépomocných skupinách doporučujeme všem těm, kteří nejen rádi poslouchají přednášky, ale o tématech i sami rádi diskutují nebo k nim mají další otázky. Sledujte bedlivě náš program, budeme se na váš těšit!

Rezervujte si místo zde. 


0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *